• Film İstek
 • Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Acts of Vengeance 2017 HD izle
  • IMDb puanı: 5.6
  • İzlenme: 31 izlenme
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  Acts of Vengeance Filminin Konusu : u, uzun bir önlemle büyük bir ekran parlaması değil, ama sanırım tahmin etseydim onun küçükten orta bir çabaya değeceğini söyleyebilirim. Küçük ama iyi döküm ve iyi üretim kalitesi, bu nedenle makul bütçe gitmek bir şey varsa.

  Herhangi bir gerçek yaratıcılığı haklı kılmak için herhangi bir değişiklik ya da sürpriz yapmadan kullanılmakta olan iyi bir tema ve formül var. Elde ettiğiniz şey, yaşlanmayla ama çok güçlü bir Banderas’la, intikam almak için denenmiş ve test edilmiş bir sunum, daha az bir ‘John Wick’ motifidir.

  Her zamanki post aydınlanma mücadele sahneleri, duygusal geri bildirimler ve her Hollywood kahramanının günah çıkarmasından sonra ihtiyaç duyduğu yüksek yetenekler vardır. Her şey daha önce gördüğünüz ‘öğütücünün koşusu’ işidir, ancak bunun hepsi iyi yapılır ve siz de ‘

  Banderas her zamanki parlak oğludur ve dahası bu kendini sürdürme planı özel bir şeyler eklemeyi başarır. Gösteri geri kalanı çok yetenekli ve performansları katı ve ilgi çekici. Senaryo biraz klişe, yön aynı zamanda iyi ve görüntü temizliği güzel ve temiz.

  Aksiyon dizileri Tamam ama daha iyi gördüm. Şiddet, bu tür bir film için beklediğiniz şey değil, aşırı değil. Banderas, bir aksiyon kahramanı olarak oldukça yetenekli ve dublör çift anahtarlarının bir kısmı göze çarpk bariz olmasına rağmen bu rolü bir takım üstünlüğe çekmeyi başarıyor.

  Filmin içinden geçen kahramanımızın üzerinden bir ses var. Acts of Vengeance izle Sınırlı diyaloglar verilen yerlerde oldukça iyi çalışır, ancak zaman zaman biraz zorlayıcı ve gereksiz olabilir. Filmin duygusal unsurları, bir miktar derinlik ve boyut eklemek için iyi çalışıyor ve filmin hareket ve gerilim yönüyle güzel bir denge. Bu film sitemize türkçe dublaj olarak eklendiğinide söylemeden geçmeyelim.

  Genel olarak bu iyi bir eğlence parçası. Yine muhteşem ya da çığır açan hiçbir şey yok, ama kesinlikle deneyime değer.
  Yönetmeni: Isaac Florentine
  Oyuncuları: Antonio Banderas, Karl Urban, Clint Dyer, Owen Davis (i), Keith D. Evans ,
  IMDb Puanı: 5.6
  Ülkesi ve Yılı: 2017 – Bulgaristan
  Türü: 1080p Filmler, 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Altyazılı Filmler, Gerilim Filmleri, Yabancı Filmler


  fullhdfilmizley.com keyifli seyirler.

 • Tür 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri
 • Etiket
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Acts of Vengeance 2017 HD izle