• Film İstek
 • Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Aramızdaki Sözler – The Mountain Between Us 2017 Filmini Kesintisiz izle
  • IMDb puanı: 6.3
  • İzlenme: 45 izlenme
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  Aramızdaki Sözler – The Mountain Between Us 2017 Filminin Konusu : Dağları romantik unutkanlıktan kurtaran iki faktör: Nefes kesici bir görüntü yönetmeni (Mandy Walker) ve iki iyi aktör, Idris Elba ve Alex gibi Kate Winslet. Küçük bir uçak kazasından sonra soğuk karda Idaho ya da Colorado dağlarındaki bir yerde kaybolurlar, ancak neyse ki bir beyin cerrahı ve çok cazip bir fotoğrafçı. Tıbbi becerileri konusunda şanslısın.

  Nicholas Sparks karda kaybolabilirse o zaman bu oldukça belirgin ve tahmin edilebilir romantizmi yazmış olabilir. Neden çevrelerinden hiç kimseyle aşık olmayacak ve çekici cazip insanlar olacak? Her ikisi de savunmasız oldukları belli olur; aşık olacaklarını türünün ve belki hayatta kalmanın kendisinin olduğu başka bir şey olmadığında verilir.

  Unutmayacağım, sevimli bir köpek de bağlayacak bir kravattır. Adil olmak gerekirse, yönetmen Hany Abu-Esad ve yazarları J.Mills Goodloe ve Chris Weitz gerçek romantizmini filmin en az yarısı boyunca saklamaya devam ediyorlar. Bu mübarek zaman boyunca gösteri ve sağkalım tekniklerinin tadını çıkarabiliriz. Her zaman bu koşullarda ne yapacağımız düşüncesiyle.

  Klişe durumundan daha çirkin olan şey, sonuna dek ihtiyaç duyduğu yerde tıbbi yardıma ihtiyacı olduğu gerçeğidir. Öyleyse, neden sıkıntı içinde olan vedalaşın eski sözleri akla geliyor? Neden, göz kamaştırıcı bir filmde utanmadan sallamak.

  Karısını yeni kaybetmişti ve yaklaşmakta olan düğün ve kocası Mark (Dermot Mulroney) hakkında aşırı derecede sevinçliymiş gibi görünmüyor. Yani sonuna kadar neler olacağını biliyorsun.

  Kanada’nın o kadar güzelçe ekranda yakalandığını görmekten dolayı mutluluk duyuyorum. Bana gelince, kurtarmaya ihtiyacım olan melodramatik bir hayat hikayesinde tutsağım hissettim.
  Yönetmeni: Hany Abu-Assad
  Oyuncuları: Kate Winslet, Idris Elba, Dermot Mulroney, Beau Bridges, Lucia Walters ,
  IMDb Puanı: 6.3
  Ülkesi ve Yılı: 2017 – ABD
  Türü: 1080p Filmler, 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler


  fullhdfilmizley.com keyifli seyirler.

 • Tür 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri
 • Etiket
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Aramızdaki Sözler – The Mountain Between Us 2017 Filmini Kesintisiz izle