• Film İstek
 • Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  berlin sendromu 2017 full hd izle
  • IMDb puanı: 6.7
  • İzlenme: 20 izlenme
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  Berlin Sendromu — Berlin Syndrome 2017 Filminin Konusu : “Berlin Sendromu”, kendi kendine keşfetme arayışı içinde yalnız yabancı bir ülkeye seyahat etmekten vazgeçip durduğunuz düşüncelerinizi sorgulamanıza izin verecektir.

  Avustralyalı yönetmen Cate Shortland , bu gergin ve güçlü rol alan gerilim filmi ile kabus senaryosunda hayali bir yer hissi yaratıyor. Senaryosunu Çalışma Shaun Grant tarafından aynı adlı romanından uyarlanan, Melanie Joosten , Shortland esasen dış dünyaya sadece ara sıra baskınlarınızda ile klostrofobik bir iki kroşe hazırlanmış.

  REKLÂM

  Dinamik, merkez romantizminde yanlış gittiğinde sürekli değişiyor; güç avcı ve av arasında, kaleci ve tutsak ileri geri kayar. Ve Shortland, zamanını belki de çok hoşgörüyle alıyor ve pacing’i sıkıştırmaktan özellikle yararlanıyordu -özellikle de uzun boylu, “Berlin Sendromu” nun orta kesiminde- sürekli olarak cazip olmaya devam ediyor.

  Bunun birçoğu, yıldız Teresa Palmer’ın varlığıyla , Avustralyalı güzelliğin karanlık, kırmızı saçlarıyla ve elle tutulur bir hassasiyet duygusuyla süslendiğini düşünüyor. Palmer, şehrin mimarisini vurmak için Berlin’i ziyaret eden bir Brisbane fotoğrafçısı Clare’ı canlandırıyor. Fakat şahsen akıntılı bir haldeydi , bu da sokakta “yanlışlıkla” büyüleyici ve yakışıklı Andi’ye ( Max Riemelt ) çarptığında kolay toplaymasını sağladı .

  “Çilek seviyor musun? Sorunlarını unutturuyorlar “Andi, Clare’e sadık bir şekilde onu sordu ve tuttuğu bir sepetten meşhur bir yasak meyve verdi. Sevimli aksanı, eğlenceli mizah duygusu ve sadece doğru miktardaki yüz kızartmasıyla, o bir Alman Charlie Hunnam’a benziyor . Ve tatlı ve güvenilir lise İngilizce öğretmeni olarak çıkıyor olmasına rağmen, ince görsel ipuçları -ve sonunda onun kendisini baştan çıkarma şekli-, altındaki günahkâr bir şey önermektedir. Belkide anlamıyor olabilir, ama biz hallederiz.

  Andi ve Clare, Berlin’i keşfederken birkaç öğleden sonra ve akşamlar geçirirken, Shortland yeni bir yer keşfetme ve yeni bir insanı bulanıklık yaratan sarhoş edici hissi yakalamak için gösterişli görseller ve yavaş hareketi kullanıyor. Ancak Clare, Andi’yi ya da şehirde başka hiç kimseyi, hatta bu konuyla ilgili bir dili bile bilmiyor; nihayet onunla mütevazı bir evinde evine gittiğinde. Bryony Marks’tan gelen rahatsız edici elektronik puanı, onu soyunup keyiflendirdiği için gergin bir durum oluşturuyor. Seksi ve heyecanlı ne ürkütücü ve ürkütücü olmalı.

  REKLÂM

  Ve şimdi yeni başlıyoruz.

  Çok fazla vermeden, Andi’nin ertesi sabah Clare’i terk etmesine izin verilen hevesli olmadığını söyleyelim. Bu karizmatik yabancıyla bu boktan yerde sıkışıp kaldıklarının fark edilmesi, önümüzdeki birkaç gün içinde tükenmekte ve Palmer’ın gözyaşı ağrısı, gergin tepkisi sadece ürperiyor. Riemelt’in karşılaştırmalı sakinlemesi de onu bir kötülük olarak daha da korkunç kılıyor. Düzenli programını okula devam ediyor. Eve giderken bakkal tarafından duruyor. Günler haftalarca aylar dönüyor.

  Ancak, “Berlin Sendromu” ile büyüleyici olan şey, Stockholm sendromu kavramıyla ilgili bir başlangıç ​​olması, ilişkinin bu zaman içinde nasıl geliştiğidir. Andi’nin Clare için yaptığı şeylerin çoğu inanılmaz derecede zordur ve Shortland, kendisine verdiği acıyı tasvir etme biçiminde, gerçekte ve yakın-ve-kişiseltir. (Ayrıca bu sınırlı alanı çok iyi kullanıyor.)

  Nihayetinde eğrilmiş bir evlilik hissi ortaya çıkıyor. Küçük hediyelerini getiriyor. Ona banyo yapıyor ve saçlarını kesiyor. Annelik izni isteyen muhtaç küçük bir çocuğa benziyor. Andi’ye karşı duygularınızın filmin seyrinde değişebileceği, Riemelt’in sağladığı emin ve nüanslı performansın kanıtıdır.

  Palmer’ın yaptığı şey, çekilmesi daha da beceriksiz bir hedeftir. Sürekli değişen bir zihinsel haliyle bir karakter yaratmaya ve neredeyse hiç sözsüz yapmaya görevli. Ayrıca sadece birkaç odasında kamerada çok fazla zaman geçiriyor; Onu şekillendiren ya da onun için önemli olan şeyleri anlamamız için Avustralya’daki gençliğine geri dönüş yoktur. Palmer, o kişinin olağanüstü bir ortamda tepki vereceği şekilde kişinin kendisini – zamanını kendisi mi öldüreceği – ve Andi dönünce hayatta kalmak için anında düşündüğünü anlatıyor.

  Hem fiziksel hem de psikolojik olarak büyük bir meydan okuma olmalı ve perçinlemeyi asla kısa tutmamıştır.

  Yönetmeni: Cate Shortland
  Oyuncuları: Teresa Palmer , Max Riemelt , Matthias Habich , Lucie Aron , Kristina Kostiv ,
  IMDb Puanı: 6.7
  Ülkesi ve Yılı: 2017 – Avustralya
  Türü: 1080p Filmler, 2017 Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler


  fullhdfilmizley.com keyifli seyirler.

 • Tür 2017 Filmleri, Gerilim Filmleri
 • Etiket
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  berlin sendromu 2017 full hd izle