• Film İstek
 • Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Better Watch Out 2016 hızlı hd izle
  • IMDb puanı: 6.6
  • İzlenme: 24 izlenme
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  Better Watch Out 2016 Filminin Konusu : Noel temalı evde işgal filmi “Daha İyi Dikkat Edin”, hoş olmayan türlerden biri olarak başlar, daha sonra dişlileri kazınmayan pislik seviyesine getirir. Bu, yaklaşık 30 dakika süren bir gerginliğe dayanan tür berbat bir korku filmidir: masum olduklarını düşündüğünüz kahramanlar, şimdi izleyicilere, daha önceki davranışlarını ve genel doğalarını tamamen farklı bir anlayışla karşılıyorlar. Büküm hakkında daha fazla bilgi vermeyeceğim çünkü gerçekçi filmin tek yeniliğidir. Fakat film oynandıktan sonra, “Betcha Gelenleri Görmüyordu” şok taktikleri ucuz dumanlar üzerinde çalışıyor. Aslında bunu görürseniz ya da karakterlerin kötü davranışlarının yüzünüzde sağlam bir saat sürdüğünü görmekten hoşlanmıyorsanız, kontrol edersiniz,

  Film korku kalıplarına, tüylü “güzel adam” nerds ve “Noel-zamanında gizemli evde işgalciler tarafından saplanıp taciz edildiği için ” final girl ” bebek bakıcısı Horndog’un gençleri Luke ( Levi Miller ) ve Garrett ( Ed Oxenbould ) kapalı yatak odası kapılarının ardında bekaretlerini kaybetmeyi düşünüyor Luke, -years-eski görüşücü Ashley ( Olivia DeJonge ), Luke’la yalnız bırakıldığında, babası ( Patrick Warburton ) ve kontrol ucube anne ( Virginia Madsen)) bir partiye gidin. Luke çaresizce Ashley’i ebeveynlerinin alemini içip karanlık bir şekilde omzuna koyarak ikinci sıraya yürümeye çalışıyor. Neyse ki, Ashley uzun süre Luke’u soymak zorunda kalmadı: Kimse dikkat etmediği sürece eve girdi. Ve maskeleri ve silahları var. Şimdiye kadar basit, değil mi?

  Şey, tokmak, sevgili okuyucu, çünkü işler göründükleri gibi değil! Yazar / yönetmen Chris Peckover ve ortak yazar Zack Kahn’ın gayretiizleyicilerin bu senaryoya ilişkin anlayışlarını kendine iğrenç olan tablolara çevirin. Kötü olan, Peckover ve Kahn’ın, birbirlerini terörize etmeye ve / veya mağduriyetlere karşı etkili olmamaya çalıştıkları için kağıt-ince karakterlere yatırılmalarını talep etme şekli. Olası her çare, bir bubi tuzağa düşmüş arka bahçeden balık tütününe atılan bir cep telefonuna kadar izleyicilere atılıyor. Kötü adamlar her zaman iyi adamlardan daha hızlı ve daha çeviktir ve kurbanlar, onları kendileri için kökleştirecek kadar insancıllaştıran hafifletici koşullar nedeniyle yalnızca ilginçtir. Bu karakterleri önemsemeyecek hiçbir sebep yok, basitten başka “Daha hızlı kaçın!” ya da “Onu yendi!” dürtüler.

  “Daha İyi Dikkat Edin”, çılgınca bir duruş, çünkü belirli bir karakter türünün programlı zorbalığa yatırılmasını ve daha sonra aynı hisse senedi türünü tezahürat yaparak beklentilere meydan okuduğunu ve unutulmaya yüz tutmayı reddettiğini gerektirir. Bu, düğmelerinizi her fırsatta iten bir film türüdür ve aktörleri, yalnızca “gerçekten” oldukları şeylerin ne olduğuna dair kararlarınıza dayanarak oynatma yeteneğine dayandırır.Ekran dışı gibi. Peckover ve Kahn bu düşüncelerle hareket ettiler, daha sonra aynı stil satan onlarca uzun metraj filmi çizerek, karakterlerinin gerçekte ne gibi boşluklarını doldurdunuz: cinsel baskı, kötü bayanlar, kadınların güçlendirilmesi. Film sona erdiğinde, bir başkasıyla daha tartışmasız bir klişe sattık.
  Yönetmeni: Chris Peckover
  Oyuncuları: Virginia Madsen, Levi Miller, Patrick Warburton, Ed Oxenbould, Dacre Montgomery ,
  IMDb Puanı: 6.6
  Ülkesi ve Yılı: 2016 – ABD , Avustralya
  Türü: 1080p Filmler, 2016 Filmleri, Altyazılı Filmler, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Yabancı Filmler


  fullhdfilmizley.com keyifli seyirler.

 • Tür 2016 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri
 • Etiket
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Better Watch Out 2016 hızlı hd izle