• Film İstek
 • Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Denizde Dehşet 2017 izle
  • IMDb puanı: 5.8
  • İzlenme: 142 izlenme
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  Denizde Dehşet Filminin Konusu : Tiyatroda oturmadan önce, tam olarak ne olduğunu biliyoruz. İki kız bir köpekbalığı kafesinde tüplü dalış yapıyor ve kafesin yüzeyinden 47 metre aşağıda sıkışıyor. Onlar uzman olmadığından, nasıl tepki vereceğini biliyoruz. Sonra köpekbalıkları ortaya çıkıyor. Korkunç bir filmde köpekbaler oldukları için nasıl tepki vereceğini biliyoruz. Sürprizler için gerçek bir yer yok.

  Eksiklikler ve karakter gelişimi bekliyorsanız, bu tür bir filmi sıklıkla görmemelisiniz. Ne olduğunu ve bunu bildiğini. Kızların hangisinin hayatta kalabileceği, ya da belki de her ikisinin de gerçek gizemine rağmen, film gerçekten de ferahlatıcı bir bükülme sağlamayı başarıyor.

  Çok güçlü bir köpek balığı saldırı filmi hakkında konuşurken söylemek cesurca gelebilir, ancak düşünmek için biraz zaman ayırın. Bükülme gizlice ustaca ve inandırıcılıktaki korkunç hataların birçoğunu açıklıyor.

  Kendimi o kadar çok sevmediğim bir filmi savunmakla bulurken şaşırdım. Ama ben. Bu film, eleştiriyi hak etmiyor. Kesinlikle öyle. Oyunculuk performansları, başarısız notları yönetim kurulu genelinde kazanır. Diyalog, açıklamalar ve tekrarlanan çizgiler üzerine utanç verici ve çoğu kez kaptanın eğilmelerle ilgili uyarıları içeren bir şekilde dantelli. Bazen de bu, kızların menekali görevleri iğrenç biçimde anlatmaları biçimini alırlar. Bir ya da iki kez sorun çıkmayabilirdi, ancak yaklaşık 10 saat sonra mideye çikmak zor.

  Benim düşüncem belki film yapımcıları filmin çoğunda neler olup bittiğini görmek için çok karanlık olduğunu biliyorlardı, bu yüzden kızlar yapmış oldukları her şeyi yüksek sesle söylemişlerdi. Bu çözüm, şımarık sütünü bilerek içtikten sonra yaklaşık beş mil koşturmaya kadar mantıklı geliyor. Bir sorun kolaylıkla önlenebilirse, sorunu önlemek. Duruma neredeyse kesinlikle yardım etmeyecek bir çare bulmaya çalışmayın.

  Bütün bunları söyledim, filmi savunuyorum, çünkü görevini makul ölçüde yerine getirdiğini düşünüyorum. Koltuğumun kenarına kaydı ve birçok durumda huzursuz hissettim. Film izleyicileri korkutmayı başardı ve bunu beklenenden daha az atlama korkuyla başardı.

  Bunun yerine, film normalde rezil atlama korkusuyla doruk noktasını oluşturan anları yerine inşa etmişti, daha sonra sadece bir filmi sunmamayı seçti. Hedefe hala ulaşılmıştır. Anlar yine de seyirciden korkma hissi uyandırıyor, ancak korkutucu izleyicilerin ucuzluğu olmadan aslında “boo” diyerek. Bu taktiği taklit eden diğer filmleri görmek istiyorum.

  Tavsiyem: Bu filmi izleyecekseniz, neye bulaştığınızı anlayın. Film muhtemelen sürpriz olmayacaktı ve bu onun niyeti değildi. Beklentilerinizle makul olun. Filmin güçlü ve zayıf yanlarını kabul edin. Okyanus katında köpekbalığı kafesinde sıkışmış olsaydınız durumun ne kadar dehşete düşeceğini ve filmin zayıf yönlerini gülmekten çekinmeyin.

  Bu iki şeyi yapın ve memnun kalabilirsiniz. Bunu yapmak istemiyorsanız, sudan uzak durun.
  Yönetmeni: Johannes Roberts
  Oyuncuları: Mandy Moore , Claire Holt , Matthew Modine , Yani Gellman , Chris J. Johnson ,
  IMDb Puanı: 5.8
  Ülkesi ve Yılı: 2017 – ABD , İngiltere , Dominik Cumhuriyeti
  Türü: 1080p Filmler, 2017 Filmleri, Altyazılı Filmler, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Macera Filmleri, Yabancı Filmler


  fullhdfilmizley.com keyifli seyirler.

 • Tür 2017 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Macera Filmleri
 • Etiket
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Denizde Dehşet 2017 izle