• Film İstek
 • Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Her Şey – Everything Everything 2017 Türkçe Altyazılı izle
  • IMDb puanı: 6.4
  • İzlenme: 47 izlenme
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  Her Şey 2017 Filminin Konusu : aş ilerleyen filmler, çeşitli stiller, paketler ve elbette kalite içindedir. Kuşak romanların (ve müteakip filmlerin) sayısı on yıllar boyunca artarken, kaliteleri birçokları için azaldı, modern, yüzeysel eğlencenin hilesi haline geldi. Ve burada, gençlik kitapları filmi koleksiyonundaki Everything, Everything! İlginç bir unvan bir yana, bu film için yüksek ümitlerim olmadığımı itiraf etmeliyim, ancak gene de başka bir film hakkında düşünceler sunmak için tiyatronun içine geri döndüm. Hadi başlayalım … mecazi.

  GİBİ • İyi bir adım • Büyük kimya • Gerçekçi, can sıkıcı değil • Büküm

  Özet: Tamam, hikayeleri sevmeye gelince … yavaş ve sıklıkla sıkıcı olmanın yolunu bulacağımı biliyoruz (evet, ben bir robot olduğum). Ancak, Everything, Everything’de, bu eğilim sonunda bozuldu. Hayır, gözleriniz hileler oynamıyor arkadaşlarım, doğru okudunuz. Everything, Everything, hızla ve hızlı bir şekilde tanıtımlar yapmayı ve eldeki öyküye doğru dalmayı emrederek ayak uydurmayı sürdürüyor. Hayır, bu, çok fazla şeyi atladıkları (hikayeyi okumadığını itiraf ettikleri) anlamına gelmez, ancak romantizmi muhafaza ederken macerayı da sürdürecektir.

  Buna ne yardımcı oldu? Dürüst olmak gerekirse, iki yıldız Amandla Stenberg ve Nick Robinson’ın birbirleriyle fantastik bir ilişki kurması, filmi yapan kimyadır bence. Birbirlerinin duygularını oynuyorlar, diğerleriyle çalışmayı seviyorlar ve ekrana getirdiği enerjiyi en üst düzeye çıkarıyorlar. Sanki aslında birbirlerine veya en azından arkadaşlarına aşıklarmış gibi geliyor ve bu ilişki / hikayeyi benim için sattı. İlave bir bonus, en romantik komedilerin seçtiği sevimsiz sevginin ucuz antikalarını devam ettiren, ilişkinin gelişmekte olan bir ilişkinin gerçek bir örneğini hissetmesidir. Anında ruh eşleri ya da sihirli bir şekilde başarılı olmaya muktedir değildi. Yani, güzel olduğunu her seferinde bir kez tasvir görmek.

  Ancak beni hikayeye batıran en önemli şey öyküdeki bükülmeydi. Filmlerde beni şaşırtmak çok zaman alıyor (sonuçta çok şey gördüm), ancak bu film tutarsız görünen bazı nüansları gizlice gizleyebiliyordu, bunun yerine gelecekleri ima ediyordu. Biraz geç olsa da filmi tam bir dönemeç getirdi ve filmi güçlü bir finalle bitirdi. Iyi arkadaşım … güzel iş.

  DISLIKES • Yavaş kısaltılmış bir başlangıç ​​• Birkaç overacted anları • Bazı garip yönleri • Bırakılan karakterler • Teklik eksik

  Özet: Ne düşündüğünüzü biliyorum, yine kendinizle çelişiyorsunuz. Beni dinleyin, genel olarak adım adım yürüdü, ancak açılış yerden çıkmak biraz zaman aldı. Giriş, hafifçe sürüklendi ve yavaşladı; yalnızca, kısaltılmış, biraz gelişmemiş ayrıntıları açıklamak için örtüşen bir monologla sahneleri elemek için bir zorunluluktu.

  Buna ek olarak, film, filmde bazı garip dönüşler yapıyor ve herhangi bir şeyden daha odaksız bazı anlamsız teğetlere giriyor. Ortak bir metafor, hayatını karşılaştırdığı astronot, geniş, boş boşluğa sıkışan uzun bir birey olma sembolüdür. Sembolizmi serinletir, ancak karakterlerimiz metin mesajlariyla hareket ederken, arka planda sıradan görevler yapmaya calisan astronotun bu sersemledik yan kemerlerinde kaybolur. Sanırım komik olmaya çalışıyormuş, ama bu gariplik biraz yapmış ancak bazı ilaçların karışmış olabileceğini düşündürmemize neden olan gereksiz bir dikkat dağıtıcıydı. Peki bu ve daha aşırıya kaçan anlardan bir miktar dikkatin dağılmasına yardımcı oluyor. Birbirleri arasında zengin bir kimyaya rağmen, tepkilerin başarısız olduğu zamanlarda, gözyaşlarının başlamasına yönelik bazı yassı girişimlerde bulunulmaya başlandı. Neyse ki,

  Hikaye genel olarak benim için iyi iken, bana hala vuran birkaç başka kusur var. Her şeyden önce, römorklar, yalnızca bir kaç karakter (hemşire gibi ve bir süre anne) kurmak için biraz zaman harcadı, ancak onları yalnızca uzun süre resmi dışına atabiliyorlardı. Neden hikaye düştü? Neden biraz duygusal olma potansiyeli gerçekten şeyleri kışkırtmak için oluşuyor? Muhtemelen daha fazla öpüşme ve aşk deklarasyonu içindir. Yine de bizi iyi bir karakter etkileşimi yüzünden hile yapıyorlardı ve kitabı okuyarak bu bileşenleri keşfetmemize izin verdiler. Nasıl cüret edersin! Bu, son sevmediğim tekliğin eksikliğini getiriyor. Döndürme, sürprizler ve iyi hıza rağmen, Everything, Everything hala hepimiz için hala aradığımız o eşsiz dokunuştan yoksun. Bu türün tüm aşina olduğu unsurlara, ilham için biraz sapma ve özgünlükle. Eğer bu aşinalık istediğin şeyse o zaman harika, çünkü filmde bu rahatlık var. Ancak, biraz daha cazibe ve özgünlükle bir şey arıyorsanız … o zaman birlikte hareket etmek isteyeceksiniz.

  ÇEVİRİ:

  Özgün olmamasına rağmen, bu inceleme, bu hafta sonu tiyatrolara çıkan kaliteli bir yaş filmi izlemekten memnuniyet duyuyor. Herşey, Herşey kesinlikle bir genç piliç filminde istediğiniz her şeye, iyi bir tempere, iyi oyunculuk kimyasına ve şımartmak için güzel bir büklüne sahiptir. Ancak yine de Hollywood’un sevdiği tanıdık öyküsü Hollywood’un beğenisini kazandı ve kabul fiyatına değer veren tiyatroya değer unsurlardan yoksun kaldı. Bu nedenle, iyi bir kitap filmi arıyorsanız bu filmi bir ziyaret için önerebilirim, ancak Redbox’un bu filmi görmesini beklemenizi tavsiye ederim.
  Yönetmeni: Stella Meghie
  Oyuncuları: Amandla Stenberg , Nick Robinson , Anika Noni Rose , Ana De La Reguera , Robert Lawrenson ,
  IMDb Puanı: 6.4
  Ülkesi ve Yılı: 2017 – ABD
  Türü: 1080p Filmler, 2017 Filmleri, Altyazılı Filmler, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Yabancı Filmler


  Everything Everything izle fullhdfilmizley.com keyifli seyirler.

 • Tür 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler
 • Etiket , ,
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Her Şey – Everything Everything 2017 Türkçe Altyazılı izle