• Film İstek
 • Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Kralın Mesajı — Message From The King 2016 izle
  • IMDb puanı: 6.3
  • İzlenme: 14 izlenme
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  Kralın Mesajı — Message From The King 2016 Filminin Konusu : Gümüş ekranda, Angels şehri hızla iblislerin şehri haline gelen son bir eğilim haline geliyor. Yönetmen Fabrice Du Welz’in en yeni filmi, çok karanlık, cesur ve neon ışıklı bir Los Angeles’ı sergileyen bu girişle, Drive’ın derin ve izinde kalan ayak izlerini takip eden yönetmen Fabrice Du Welz’in en ilginç yönü olan “Message From King”, son derece basit, 80’li yılların ilham kaynağı olduğu filmlere övgüler alan intikam-gerilim filmi. Filmin neo-noir unsurlarını, katı bir film yapmak için minimalist eylem dizileri ve TIFF16 için genel olarak keyifli ilk taramayı birleştiren Du Welz’in son derece stilize edilmiş eylemci, büyüleyici bir heyecan katıyor.

  Film başlayınca, başkahramanımızın gerçek bir tanıtımı yapılmıyor. Gizemli, sakin ve gözlemci olan Jacob King (Çadwick Boseman) Los Angeles’a hemen hemen herkes gibi gelir ve bir şeyler arar. Ancak, Los Angeles sokaklarında şöhret ve şöhret arayan pek çok hevesli gençin aksine, Jacob, sadece Los Angeles’a şöhret ve servet rüyası için geldiyse onun küçük, güzel kızkardeşi Bianca’yı (Sibongile Mlambo) arıyor. . Maalesef, Bianca’nın güzelliği insanların yanlış kalabalığını çekti ve Bianci yakında iğnenin kuyruk ucunda bulundu ve yakındaki çöplükte çöp götürürken yol gösterdi. Yaklaşan Jacob, yakında Bianca’nın yakındaki bir morgdaki ölümünü öğrenir. Sarsılmış ve üzülmüş ve Bianca’nın uyuşturucu komşusu Trish (Natalie Martinez) yardımıyla,

  Kralın mesajı, yıldızı Çadwick Boseman’ı çevreleyen büyük planda ilginç bir film. Son zamanlarda Marvel Cinematic Universe canon’da Black Panter olarak oynanan Boseman, bu filmle ataklarını kanıtlamak için gerçekten iyi bir fırsat verildi. Şans eseri, Boseman, Güney Afrikalı aksanını uygulayabilse bile, yakında çıkacak bağımsız Black Panter filmi için son derece genç ve yetenekli film yapımcısı Ryan Coogler’in yönettiği antrenörü kullanarak hayal kırıklığına uğramıyor. Boseman, kimseye uzaktan gelen kahraman gibi, daha adil ve adaletsizliği yıkmak için her yere ve herkesi yerden yere atmak için yerel bir kasabaya gelen Clint Eastwood’u uyarlıyor.

  Teresa Palmer’ı şüpheli olmayan yardımsever komşusu Kelly olarak sevmekle ünlenmiş olan gölgeli diş hekimi Dr. Wentworth, kare atlı Luke Evans tarafından mükemmel bir şekilde oynanmış, Tom Felton için küçük bir rolde, Bianca ve Trish’in uyuşturucusu oynuyordu. satıcı Frankie, her zaman etkileyici Alfred Molina’ya süper zengin ve süper kabataslak sinema yapımcısı Preston’ı canlandıran Du Welz, çok motifleri, karmaşık parçaları ve sonsuz komploları olan bir aksiyon-gerilim filmi yayınlayarak çok yüksek kalitede bir atış oluşturuyor.

  İntikam-thriller türünün en heyecan verici unsurlarından biri, özellikle de bu çok zengin ve kalıcı topun içine yerleştirilen yeni filmler, kahramanın seçeceği silahın tam olarak ne olduğunu buluyor. Du Welz, senaryo yazarları Stephen Cornwall ve Oliver Butcher ile birlikte, bir bisiklet zinciri dışında Bay King için karar veriyor. Evet, beni iyi dinledin, lanet olası bir bisiklet zinciri. Zincir bisikletinizin dişlilerinden uzaklaştığında ellerinizi kirleten zincir Mr.King, bisiklet zincirinden başka bir şeyle tüm kötü niyetli sakalların ön kapısından içeri girerken, diğerleri silahlandırılırdı. bıçaklar, silahlar ve kulüpler, Kral kardeşinin ölümünü, bu genel baddilerin her birini ve herkesini bir hamuru zincirleyerek intikar eder. Filmde en unutulmaz kötülerden biri olan Zico (Lucan Melkonian)

  Birçoğu, çok Blade Runner’ın nostaljik bir hisse sahip olan Message From King’in Dünya Premieri’nden çıktıysa da, Refn’s Drive’a, çok intikam duyan, gerginlik hissi veren, atmosferik bir aksiyon parçası olan çok tartışılmaz benzeşmelere yardımcı olamadım. Bu karakter çalışmasıdır. Her iki filmdeki her iki kahramana da beklenenden daha az hikayesi verilirken, sevginin intikam için en büyük motivasyon olduğu açıkça belli oluyor.

  Kız kardeşleri ölümünden intikam saldırısının sonuna geldiğinde, filmde kuşkusuz soruşturma, muharebe ve sinsi becerileri, özellikle Kral’ın bir taksi şoförü olduğuna karar verdiklerinde seyircinin sorguladığı çok kuşkulu bir ton var. filmin açılış çerçeveleri, gümrük sorgulama sahnesi boyunca. King’in becerilerinin bitmesini ve kavranmasını berbat etmese de, Du Welz, emici rahatsız edici bazı vahiylere rağmen, Kral’ın yolculuğunun tüm zafere ve tuzaklarında izleyicilere ilgi duyma konusunda harika bir iş çıkarıyor.

  Message From The King, mükemmel bir film değilken, izleyiciler, sunulan karakterlerin her birinin mutlaka kendi gündemlerini planladıklarını anlamayı emredebilir. Jacob ve Kelly, yalnızca Bianca’ya erken cenaze töreni yapan ve genel olarak daha iyi bir hayat ve barış olanağını barındıran kişilerin hak ettiği şeyin ötesinde iken, bazıları servet arayışı içinde, diğerleri ise iktidar peşinde.
  Yönetmeni: Fabrice Du Welz
  Oyuncuları: Chadwick Boseman, Teresa Palmer, Luke Evans, Tom Felton, Jake Weary ,
  IMDb Puanı: 6.3
  Ülkesi ve Yılı: 2016 – ABD
  Türü: 1080p Filmler, 2016 Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler


  fullhdfilmizley.com keyifli seyirler.
  YEDEK

 • Tür 2016 Filmleri, Gerilim Filmleri
 • Etiket
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Kralın Mesajı — Message From The King 2016 izle