• Film İstek
 • Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  Taşların Çağrısı — Voice from the Stone 2016 HD izle
  • IMDb puanı: 5.2
  • İzlenme: 28 izlenme
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  Taşların Çağrısı — Voice from the Stone 2016 Filminin Konusu : Öncelikle, bu filmi izlemeyi düşündüğüm tek nedeni, Hayatımın Ayı, Güneşim ve Yıldız’ım, haklı kraliçesi … unvanların başlığıydı … EMILIA CLARKE !!!! Ve yaptığıma sevindim.

  VFTS, şüphesiz, bu sene gördüğüm en iyi filmdir; bu, normal insanın hissedeceği her türlü duyguyu size sunar. Hikaye çoğu zaman korku, öfke ve üzüntü etrafında döner ama sonra gelen daha da iyi. Doğru! Güzel bir biten mutlu! Güçlü, iyi organize edilmiş bir hikayeyi bir araya getiren bu film, okuyuculara ve film tutkunlarına da yaratıcı ve çekici geliyor. Ve daha da önemlisi, onun muhteşem sahne ve Toskana, İtalya’da manzaralar bu filmi daha ilginç kıldı. İtalyan kırsal peyzajlarının yemyeşil manzaraları, sanki kapıdan çıkıp çirkin devasa somut canavarlıkları görmeyen alternatif bir gerçeklikte yaşıyor gibi ekrana hükmediyor. Oh iyi … Yönetmenlik gelince, onun sadece muhteşem ve görüntü yönetmeni çarpıcı ama her şeyden önce, onun bittiği gerçek sizi alıyor. VFTS, yarım on yılda bir kez aldığımız türden bir film ve inan bana, her türlü kıçını tekmeliyor. Teknik olarak konuşursak, VFTS aklından gerçekleri ve neleri bilmediğinize kadar etrafında oyuncaklar. Şaşkın?

  Emniyetle rahatsız olan çocukların iyileşmesine yardımcı olmak için bir bebek bakıcısı / hemşire olarak çalışmak isteyen güçlü iradeli bir kadın olan filmin en önemli noktası, filmin en önemli noktası, ciddi bir Hemşire Verena oynayan Emilia Clarke. Açılış sahnesi, Jakob’un (duygusal istikrarsız bir çocuğun) hasta olduğu yere düşen ve son nefes aldığı yerdir. Prologun ardından birkaç ay sonra atlıyoruz. Verena’nın hikayesi, önceki ailesinden ayrılırken başlar ve rahatsız edici çocuklara yardım etme konusunda beceri ve uzmanlığının umutsuzca ihtiyacı içinde olan bir başkasına gider. Verena, ilk birkaç gününü Jakob’un ailesinin geniş alanını keşfederek ve evini daha iyi tanımak için harcıyor. Jakob’un babası, Jakob’un kendisi kadar rahatsız olan kıçlı bir adam, aile papazı, ve sonradan Verena’nın halüsinasyona dönüşen Lilia adında gizemli yaşlı bir kadın. Verena duvara karşı yüzünü gördüğünden beri Jakob’dan farklı görünüyordu … duvarı diğer taraftan gelen gizemli sesi (babasının iddia ettiği ölü karısı) dinlemek. Verena, ölülerin konuşmadığını ve Jakob’un sözde başlığı altında olan seslerinin başında olduğunu söyleyerek inkar ediyor. Davranışındaki garip deseni çözmeye çalışırken günler geçiyor. Lilia, (Malvina’nın ölümünden kısa süre sonra intihar eden eski bir bekçi, Jakob’un annesi) ölü hanımefendisinin giydiği eşyalarla süslediği için, bu vizyonlar daha sık oluyor. Ve özellikle de korkunç bir vizyonda Verena, Jakob’un annesiyle aynı kaderi yaşıyor … Verena’nın Jakob’un geçmişini yeniden yaşadığını görüyoruz. kocası ve kızı ile paylaştığı güzel zamanlar gibi kocasını peşinden kaya üzerine oyarak sevişerek sevişiyordu. Aynı hastalık Emilia’ya Malvina için olduğu gibi yayılır ve daha önce kendisini bir ölüm döşeğinde bulur. Ölümü üzerine Klaus onu ailenin kriptolarına götürüp karısının yanına götürüyor. Verena, Malvina’nın parmaklarını cesedinin üzerinde çalıştığını görüyor, sanırım bu özel sahne, Verena’ya neden bir ilgi gösterdiğine dair bir göstergedir. Neredeyse onun elbiselerini giyerken Verena’ya sürtünmesine neden olan niteliklerinden bazıları gibiydi. Verena sonra bir ateşin altındaydı ve kabusun sona erdiğini fark edince uyandı. O zamana kadar Jakob onu yeni keşfedilen anne olarak kabul etti ve onu kucakladı ve babası ile birlikte içeriye girdi. Verena sonunda kendi benliğini buldu ve yeni bir hayata başlamak için hazırdı ve Jakob ve Klaus’la birlikte mutluluk duymaya başladı. Sıcak karşılayan bir sıcak.

  Parçalanmış anlatımımı okumak zorunda olduğun acı için özür dilerim. Deneyiminizi mahvedebilecek hiçbir şeyi vermeden ayrıntılara girmemeye çalıştım. Her neyse, Umarım hepiniz benim kadar bu başyapıtı beğeniyordum.

  Ayrıca, tüm film boyunca gerçekten neler olup bittiğine sıkı bir dikkat gösterin, aksi takdirde hikayeyi yönlendiren ayrıntılar ve ayrıntılar için büyük zamanları kaçıracaksınız. Emilia’nın şaşırtıcı performansı, varlığıyla gözlerimi kutsamak için övülmelidir. Bu muhteşem fantastik yetenekli melek engelleri aşmaya ve Thrones Oyunun şöhreti ve şanının oyunu olmadan hayatta kalabilen bireysel bir oyuncu olarak kendini kurmaya devam ediyor. Gelecekteki kariyerlerinde ona başarılar diliyorum ve onu Han Solo’nun bağımsız bir filminde görmek için sabırsızlıkla bekliyorum.
  Yönetmeni: Eric D. Howell
  Oyuncuları: Emilia Clarke , Marton Csokas , Caterina Murino , Kate Linder , Remo Girone ,
  IMDb Puanı: 5.2
  Ülkesi ve Yılı: 2017 – ABD
  Türü: 1080p Filmler, 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler


  fullhdfilmizley.com keyifli seyirler.

 • Tür 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri
 • Etiket
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Taşların Çağrısı — Voice from the Stone 2016 HD izle